Ipari Monitorok
Lenovo ThinkVision T24i-10
Elfogyott
Cielo PX-022
Készleten
Novomatic 22″
Elfogyott
Duranmatic R19L300
Készleten
ELO ET2243L
Készleten
Új Termékek
MSI PRO 16 7M
Készleten
| Tömeg | 6,49 kg |
|---|---|
| Méretek | 39,9 × 31,3 × 69,2 cm |
|
|
MSI |
|
|
Intel® Celeron® 3865U |
Kijelző méret
|
15.6” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Portok
|
Bluetooth, Camera, D-Sub, PCIe/PCI, RJ-45, USB 3 |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Hangszóró
|
Van |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fehér |
Solid State KingFast
Készleten
Használt termékek
Datalogic Skorpio X3
Elfogyott
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 19,3 × 7,6 × 4,2 cm |
|
|
Datalogic |
|
|
Intel XScale PXA310 624 MHz |
|
|
512 MB |
Kijelző méret
|
3.2” |
Kijelző tipusa
|
LED, Touchscreen |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows Mobile 6.5 |
Portok
|
Bluetooth, BlueTooth V.2, CCX V4, LAN port, MicroSD, USB, Wi-Fi |
Vonalkód támogatás
|
1D |
Védelem
|
IP65/IP68 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Novomatic 27″
Készleten
ASUS AIO A4110
Készleten
| Tömeg | 2,19 kg |
|---|---|
| Méretek | 37,7 × 28,5 × 24,7 cm |
|
|
Asus |
|
|
Intel Celeron 3160J |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
|
Kijelző méret
|
15.6” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
HD, Touchscreen |
Portok
|
Smart Card, Stereo |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Dell Latitude Rugged 5414
Elfogyott
| Tömeg | 2,9 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,7 × 24,3 × 4,4 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel Core i5-6300U |
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
AZERTY, Háttérvilágítás |
Portok
|
Bluetooth, Ujjlenyomatolvasó, Wi-Fi |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„B” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Advatech Poc W211
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
AMD G-T56N |
|
|
4 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
22” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Portok
|
Serial Port, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |


