Ipari Monitorok
Lenovo ThinkVision LT2452P
Készleten
Kortek KT-EA212X
Készleten
Novomatic 22″
Készleten
Lenovo Pro2820D 28″
Készleten
IIYAMA ProLite TF2415MC-B1
Készleten
Új Termékek
Toshiba 6140 E10
Készleten
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Méretek | 33,2 × 36,7 × 30,5 cm |
|
|
Toshiba |
Típus
|
6140 E10 Celeron 847E |
|
|
8 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
18.5” |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
Portok
|
Display Port, Ethernet, USB |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Fekete |
Mifcom
Készleten
Használt termékek
Giada F302
Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Méretek | 35 × 17,5 × 26 cm |
|
|
Giada |
|
|
Intel Core i3 6100 |
|
|
8 GB |
Portok
|
Audio jack, Display Port, HDMI, PCIe/PCI, RJ-45, Serial Port, USB, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Operációs Rendszer
|
Operációs rendszer nélkül |
|
|
|
Szinek
|
Fekete |
HP ProDesk
Készleten
| Tömeg | 4,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,7 × 26,9 × 9,4 cm |
|
|
HP |
Típus
|
400 G4 SFF |
|
|
Intel Hexa Core i5 8500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® UHD Graphics 630 |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Display Port, RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Szürke |
Liesegang DV500
Készleten
Advatech Poc W212
Készleten
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
1.7GHz, Intel Core i7 4650U |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
|
Kijelző méret
|
21.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
FHD, Multi-Touch |
Portok
|
Bluetooth, Ethernet, RS-232, RS232/422/485, Serial Port, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |


