Ipari Monitorok
Novomatic 24″
Elfogyott
Novomatic 22″
Elfogyott
Duranmatic R19L300
Készleten
DELL U2414H
Készleten
Novomatic 27″
Készleten
Új Termékek
Lenovo ThinkStation
Készleten
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 47 × 17,5 × 44 cm |
|
|
Lenovo |
Típus
|
ThinkStation P700 |
|
|
3.20 GHz, Intel Xeon Core 8 |
|
|
128GB DDR4 |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Videókártya
|
12 GB, GDDR5, Integrált, NVIDIA® Quadro K6000 |
Portok
|
Audio out, Display Port, LAN port, Mic-in, PS/2, RJ-45, Serial Port, USB |
Termék állapot
|
Felújitott |
Szinek
|
Fekete |
ASUS ET2013
Készleten
| Tömeg | 5,9 kg |
|---|---|
| Méretek | 56 × 49,6 × 37,1 cm |
|
|
Asus |
Kijelző méret
|
20” |
Kijelző tipusa
|
LED, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel Core i3 3240 |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Optikai meghajtó
|
DVD-RW |
Portok
|
Audio jack, HDMI, Mic-in, RJ-45, Smart Card, USB 3, VGA, Wi-Fi |
Szinek
|
Fekete |
Termék állapot
|
Új |
Panasonic CF33
Elfogyott
| Tömeg | 2,54 kg |
|---|---|
| Méretek | 31,3 × 28,8 × 4,6 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i7 7600U |
|
|
16 GB DDR3 |
Kijelző méret
|
12 “ |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Portok
|
4G, Bluetooth, Kamera, LAN port, SIM Card, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D |
Microsoft Surface Pro 7
Készleten
| Tömeg | 0,7 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,2 × 20 cm |
|
|
Microsoft Surface |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Szinek
|
Szürke |
|
|
Intel Dua i5 |
Kijelző méret
|
12.3” |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8GB DDR4 |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Bluetooth, Camera, Display Port, Surface Connect, USB, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Csomag tartalma
|
Billentyűzet nélkül |
Használt termékek
Dell Latitude Rugged 5414
Készleten
| Tömeg | 2,9 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,7 × 24,3 × 4,4 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Full HD |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel Core i5-6300U |
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
Háttérvilágítás, QWERTY, US |
Portok
|
Bluetooth, Wi-Fi |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Wide POS GT II
Elfogyott


