Ipari Monitorok
Novomatic 24″
Elfogyott
Novomatic 19″
Készleten
Novomatic 24″
Készleten
HP P204V
Készleten
LG Flatron
Készleten
| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 73,9 × 44,1 cm |
|
|
LG |
Kijelző méret
|
32“ |
Képernyőfelbontás
|
|
Képarány
|
16:9 |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Full HD, IPS, LED |
Portok
|
AV, DVI-D, HDMI, RGB, RJ-45, RS-232 |
Hangszóró
|
Van |
Hangszóró teljesítménye
|
2x 10 W |
Típus
|
32WL30MS |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Új Termékek
HP EliteDesk
Készleten
| Tömeg | 7,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 33,8 × 10 × 37,9 cm |
|
|
HP |
Típus
|
800 G2 SFF |
|
|
Intel Core i5 6500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics 530 |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Display Port, HDMI, RJ-45, Serial Port, USB, USB 3, VGA |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Fekete |
Használt termékek
Toshiba Portege
Készleten
| Tömeg | 1,48 kg |
|---|---|
| Méretek | 30,9 × 20 × 1,8 cm |
|
|
Toshiba |
|
|
Intel Core m5 6Y |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Kijelző méret
|
12.5” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, IPS, Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
Német, QWERTZ |
Portok
|
4G, Bluetooth, DVI, Ethernet, HDMI, Kamera, USB 3, USB C, VGA, WiFi 802.11 a/b/g |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Giada F302
Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Méretek | 35 × 17,5 × 26 cm |
|
|
Giada |
|
|
Intel Core i3 6100 |
|
|
8 GB |
Portok
|
Audio jack, Display Port, HDMI, PCIe/PCI, RJ-45, Serial Port, USB, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Operációs Rendszer
|
Operációs rendszer nélkül |
|
|
|
Szinek
|
Fekete |
Dell U3417W
Készleten
Getac Laptop Rugged V110 G4
Készleten
| Tömeg | 1,98 kg |
|---|---|
| Méretek | 313 × 3,9 cm |
|
|
Getac |
|
|
Intel Core i5 6200U |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics |
Kijelző tipusa
|
HD, Multi-Touch |
Kijelző méret
|
11.6” |
Képernyőfelbontás
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
|
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Portok
|
HDMI, Kártyaolvasó, LAN port, Mic-in, Serial Port, USB, USB 3 |
Billentyuzetkiosztas
|
AZERTY, FR |
Szinek
|
Fekete |
Getac B300 G5
Elfogyott


