Ipari Monitorok
HP RP7 7800
Elfogyott
LG Flatron
Készleten
| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 73,9 × 44,1 cm |
|
|
LG |
Kijelző méret
|
32“ |
Képernyőfelbontás
|
|
Képarány
|
16:9 |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Full HD, IPS, LED |
Portok
|
AV, DVI-D, HDMI, RGB, RJ-45, RS-232 |
Hangszóró
|
Van |
Hangszóró teljesítménye
|
2x 10 W |
Típus
|
32WL30MS |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Dell U2417H
Készleten
Lenovo ThinkVision T24i-10
Elfogyott
Lenovo Pro2820D 28″
Készleten
Új Termékek
Lenovo H420
Készleten
HP MP9 G2
Készleten
Használt termékek
Microsoft Surface PRO 5
Készleten
| Tömeg | 8,12 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,2 × 20 × 8,5 cm |
|
|
Microsoft Surface |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
Intel Core i5-8350U |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Kijelző méret
|
12.3” |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Audio out, Bluetooth, Camera, Display Port, MicroSD, Surface Connect, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Novomatic 24″
Készleten
Dell OptiPlex 9030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 38,6 × 57,4 × 6,8 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
23” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
FHD, LCD, Touchscreen |
|
|
Intel Core i5 4690S |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
4GB DDR3 |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
|
Portok
|
Display Port, HDMI, RJ-45, USB, USB 3 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Szinek
|
Fekete |
Panasonic CFH2
Készleten
Datalogic Skorpio X3
Elfogyott
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 19,3 × 7,6 × 4,2 cm |
|
|
Datalogic |
|
|
Intel XScale PXA310 624 MHz |
|
|
512 MB |
Kijelző méret
|
3.2” |
Kijelző tipusa
|
LED, Touchscreen |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows Mobile 6.5 |
Portok
|
Bluetooth, BlueTooth V.2, CCX V4, LAN port, MicroSD, USB, Wi-Fi |
Vonalkód támogatás
|
1D |
Védelem
|
IP65/IP68 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |


