Ipari Monitorok
LG M4210L
Készleten
Novomatic 27″
Készleten
Monitor Novomatic 32″
Készleten
HP E271I
Elfogyott
Novomatic 19″
Készleten
Új Termékek
HP ProDesk
Készleten
| Tömeg | 4,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,7 × 26,9 × 9,4 cm |
|
|
HP |
Típus
|
400 G4 SFF |
|
|
Intel Hexa Core i5 8500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® UHD Graphics 630 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A-” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A-” kategória: A terméken használatból eredő kisebb esztétikai hiba vagy több hiba található (pl.: kisebb karc, folt a burkolaton, kis repedés, esetleg a kijelzőn, 1 db pixelhiba, stb.) |
Szinek
|
Szürke |
Getac F110 G4
Elfogyott
| Tömeg | 1,39 kg |
|---|---|
| Méretek | 31,4 × 20,7 × 24,5 cm |
|
|
Getac |
|
|
Intel Core i5 7200U |
Kijelző tipusa
|
IPS, Multi-Touch |
Kijelző méret
|
11.6” |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
Új, Újracsomagolt |
Portok
|
Bluetooth, Kamera, USB 3, WiFi 802.11 a/b/g |
Szinek
|
Fekete |
Csomag tartalma
|
2 db akkumulátor |
Használt termékek
Advatech Poc W211
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
1.7GHz, Intel Core i7 4650U |
|
|
8 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
22” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Portok
|
Serial Port, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |
Getac K120
Készleten
| Tömeg | 3,1 kg |
|---|---|
| Méretek | 34 × 30 × 4,7 cm |
|
|
Getac |
|
|
Intel® Core™ i5 8250U |
Kijelző tipusa
|
FHD, IPS, LCD, TFT, Touchscreen |
Kijelző méret
|
12.5” |
|
|
16GB DDR4 |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 11 Home |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Portok
|
Bluetooth, Card SD/MMC, GPS, HDMI, Kamera, LAN port, RJ-45, Serial Port, USB 3, USB C, VGA, Wi-Fi |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Szinek
|
Fekete |
Panasonic ToughBook CFMX4
Készleten
| Tömeg | 1,4 kg |
|---|---|
| Méretek | 30,1 × 21 × 2,1 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 5300U |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző méret
|
12.5” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Bluetooth, HDMI, RJ-45, USB 3, Wi-Fi |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, UK |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
FUJITSU B22W-6
Készleten


