Ipari Monitorok
NOVOMATIC 26″
Készleten
LG Flatron
Készleten
| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 73,9 × 44,1 cm |
|
|
LG |
Kijelző méret
|
32“ |
Képernyőfelbontás
|
|
Képarány
|
16:9 |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Full HD, IPS, LED |
Portok
|
AV, DVI-D, HDMI, RGB, RJ-45, RS-232 |
Hangszóró
|
Van |
Hangszóró teljesítménye
|
2x 10 W |
Típus
|
32WL30MS |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Samsung LH49QMHPLGC
Készleten
Alienware TN
Készleten
Novomatic 22″
Elfogyott
Új Termékek
Lenovo Thinkcenter
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 56,3 × 25 × 52 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
Pentium Gold G5400T |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
|
Kijelző méret
|
23” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, LCD, LED, Wide |
Képernyőfelbontás
|
|
Portok
|
Display Port, HDMI, Mic-in, RJ-45, USB 3, USB C |
Tarto
|
10X10, VESA szabvány |
Termék állapot
|
Új |
Szinek
|
Fekete |
Wide POS GT II
Elfogyott
HP EliteDesk
Készleten
| Tömeg | 7,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 33,8 × 10 × 47,9 cm |
|
|
HP |
Típus
|
800 G3 SFF |
|
|
Intel Core i5 7500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Display Port, HDMI, RJ-45, Serial Port, USB, USB 3, USB C, VGA |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Fekete |
Használt termékek
Panasonic CF-LX6
Készleten
| Tömeg | 1,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 33,6 × 22,6 × 2,5 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 7300U |
|
|
8GB DDR3 |
Kijelző méret
|
14” |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Card SD/MMC, HDMI, Kamera, RJ-45, USB 3, VGA, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Dell Latitude Rugged 5414
Elfogyott
| Tömeg | 2,9 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,7 × 24,3 × 4,4 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel Core i5-6300U |
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
AZERTY, Háttérvilágítás |
Portok
|
Bluetooth, Ujjlenyomatolvasó, Wi-Fi |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„B” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Novomatic 27″
Készleten
Elo ESY17B1
Elfogyott
Giada F302
Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Méretek | 35 × 17,5 × 26 cm |
|
|
Giada |
|
|
Intel Core i3 6100 |
|
|
8 GB |
Portok
|
Audio jack, Display Port, HDMI, PCIe/PCI, RJ-45, Serial Port, USB, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Operációs Rendszer
|
Operációs rendszer nélkül |
|
|
|
Szinek
|
Fekete |


