Ipari Monitorok
Cielo PX-022
Készleten
Samsung
Készleten
LG 34UM88C
Készleten
Monitor Novomatic 32″
Készleten
Dell UltraSharp UP2516D
Készleten
Új Termékek
Honeywell ScanPal EDA50
Elfogyott
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 19,3 × 7,6 × 4,2 cm |
|
|
Honeywell |
|
|
Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 |
|
|
2 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
5” |
Kijelző tipusa
|
Gorilla Glass, LED, Touchscreen |
Operációs Rendszer
|
Android |
Portok
|
3G, Bluetooth, Kamera, LAN port, MicroSD, NFC, USB, Wi-Fi |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D |
Védelem
|
IP65/IP68 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Panasonic ToughBook FZG1 MK5
Elfogyott
| Tömeg | 1,1 kg |
|---|---|
| Méretek | 27 × 18,8 × 1,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 7300U |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
IPS |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Portok
|
4G, Audio jack, Card SD/MMC, HDMI, Kamera, LAN port, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Szinek
|
Szürke |
HP ProDesk
Készleten
| Tömeg | 4,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,7 × 26,9 × 9,4 cm |
|
|
HP |
Típus
|
400 G4 SFF |
|
|
3.20 GHz, Intel Core i5 6500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics 530 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Optikai meghajtó
|
DVD Rom |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A-” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A-” kategória: A terméken használatból eredő kisebb esztétikai hiba vagy több hiba található (pl.: kisebb karc, folt a burkolaton, kis repedés, esetleg a kijelzőn, 1 db pixelhiba, stb.) |
Szinek
|
Szürke |
Használt termékek
Panasonic CF19
Készleten
| Tömeg | 2,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 27,1 × 21,6 × 4,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i5 3320M |
|
|
4GB DDR3 |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics |
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, TFT, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Bluetooth, Card SD/MMC, D-Sub, Display Port, RJ-45, USB A, VGA, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Advatech Poc W211
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
AMD G-T56N |
|
|
4 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
22” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Portok
|
Serial Port, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |
Panasonic FZ-X1
Készleten


