Ipari Monitorok
LENOVO Thinkcenter
Készleten
DELL U2414H
Készleten
Lenovo ThinkVision LT2452P
Készleten
LG 27MB65PY-B
Készleten
Kortek KT-EA212X
Készleten
Új Termékek
Lenovo ThinkCentre
Elfogyott
Honeywell ScanPal EDA50
Elfogyott
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 19,3 × 7,6 × 4,2 cm |
|
|
Honeywell |
|
|
Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 |
|
|
2 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
5” |
Kijelző tipusa
|
Gorilla Glass, LED, Touchscreen |
Operációs Rendszer
|
Android |
Portok
|
3G, Bluetooth, Kamera, LAN port, MicroSD, NFC, USB, Wi-Fi |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D |
Védelem
|
IP65/IP68 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Panasonic ToughBook FZG1 MK5
Elfogyott
| Tömeg | 1,1 kg |
|---|---|
| Méretek | 27 × 18,8 × 1,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 7300U |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
IPS |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Portok
|
4G, Audio jack, Card SD/MMC, HDMI, Kamera, LAN port, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Szinek
|
Szürke |
Használt termékek
Epson TM T70
Készleten
| Tömeg | 1,7 kg |
|---|---|
| Méretek | 12,5 × 19,4 × 11,4 cm |
|
|
Epson |
Nyomtatási technológia
|
Közvetlen hő |
Portok
|
Serial Port, USB |
Nyomtatási sebesség
|
150 mm/s |
Nyomtatási felbontás
|
180 DPI |
| Papír tekercs méretek |
80 x 83 mm |
Vonalkód támogatás
|
93, Code 128 2of5 Standard, JAN/EAN 13, Code 39, Code, NW-7,PDF41, UPC-A, UPC-E, JAN/EAN-8 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Dell Latitude Rugged 5414
Elfogyott
| Tömeg | 2,9 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,7 × 24,3 × 4,4 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel Core i5-6300U |
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
Videókártya
|
AMD Radeon R7 M360 |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
Háttérvilágítás, QWERTY, US |
Portok
|
Bluetooth, Wi-Fi |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Onyx ZEUS 2487ST
Elfogyott
| Tömeg | 8,5 kg |
|---|---|
|
|
Onyx Zeus |
|
|
3,9 GHz, Intel Core i7 7600U |
|
|
16GB DDR4 |
|
|
|
Kijelző méret
|
24” |
Kijelző tipusa
|
LCD, Multi-Touch, Touchscreen |
Portok
|
Bluetooth, Ethernet, LAN port, PCIe/PCI, Smart Card, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fehér |
Dell OptiPlex 3030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 48,9 × 6,6 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
19.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
LED, Multi-Touch, Wide |
|
|
Intel Core i5 4590S |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
|
Portok
|
RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Panasonic PT-LB75NTU
Készleten


