Ipari Monitorok
Kortek KT-EA212X
Készleten
Dell E2216HV
Készleten
NOVOMATIC 26″
Készleten
NOVOMATIC 26″
Készleten
Elo ET2244L
Készleten
Új Termékek
Lenovo Thinkcenter
Készleten
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 56,3 × 25 × 52 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
Intel® Core™ i3 8100T |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
|
Kijelző méret
|
23” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, IPS, LCD, LED, Wide |
Képernyőfelbontás
|
|
Portok
|
Display Port, HDMI, Mic-in, RJ-45, USB 3, USB C |
Tarto
|
10X10, VESA szabvány |
Termék állapot
|
Új |
Szinek
|
Fekete |
HP ProDesk
Készleten
| Tömeg | 4,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,7 × 26,9 × 9,4 cm |
|
|
HP |
Típus
|
400 G4 SFF |
|
|
3.20 GHz, Intel Core i5 6500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics 530 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Optikai meghajtó
|
DVD Rom |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A-” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A-” kategória: A terméken használatból eredő kisebb esztétikai hiba vagy több hiba található (pl.: kisebb karc, folt a burkolaton, kis repedés, esetleg a kijelzőn, 1 db pixelhiba, stb.) |
Szinek
|
Szürke |
Használt termékek
Dell OptiPlex 3030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 48,9 × 6,6 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
19.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
LED, Multi-Touch, Wide |
|
|
Intel Core i5 4590S |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
|
Portok
|
RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Microsoft Surface PRO 5
Készleten
| Tömeg | 8,12 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,2 × 20 × 8,5 cm |
|
|
Microsoft Surface |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
Intel Core i5-8350U |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Kijelző méret
|
12.3” |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Audio out, Bluetooth, Camera, Display Port, MicroSD, Surface Connect, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Toshiba 6140 E10
Készleten
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Méretek | 33,2 × 36,7 × 30,5 cm |
|
|
Toshiba |
Típus
|
6140 E10 Celeron 847E |
|
|
8 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
18.5” |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
Portok
|
Display Port, Ethernet, USB |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Fekete |
LG Flatron
Készleten
| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 73,9 × 44,1 cm |
|
|
LG |
Kijelző méret
|
32“ |
Képernyőfelbontás
|
|
Képarány
|
16:9 |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Full HD, IPS, LED |
Portok
|
AV, DVI-D, HDMI, RGB, RJ-45, RS-232 |
Hangszóró
|
Van |
Hangszóró teljesítménye
|
2x 10 W |
Típus
|
32WL30MS |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |


