Ipari Monitorok
Lenovo Pro2820D 28″
Készleten
Samsung
Készleten
LG Flatron
Készleten
| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 73,9 × 44,1 cm |
|
|
LG |
Kijelző méret
|
32“ |
Képernyőfelbontás
|
|
Képarány
|
16:9 |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Full HD, IPS, LED |
Portok
|
AV, DVI-D, HDMI, RGB, RJ-45, RS-232 |
Hangszóró
|
Van |
Hangszóró teljesítménye
|
2x 10 W |
Típus
|
32WL30MS |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Novomatic 22″
Készleten
LENOVO ThinkCenter
Készleten
Új Termékek
Microsoft Surface Pro 4
Készleten
| Tömeg | 0,7 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,2 × 20 cm |
|
|
Microsoft Surface |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Szinek
|
Szürke |
|
|
Intel Dua i5 |
Kijelző méret
|
12.3” |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
4GB DDR3 |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Bluetooth, Camera, Surface Connect, USB, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás |
Csomag tartalma
|
Billentyűzet nélkül, Érintőceruza nélkül |
Aava Mobile Inari 6
Készleten
Toshiba B-EV4T
Készleten
| Tömeg | 2,4 kg |
|---|---|
| Méretek | 19,8 × 25,8 × 17,3 cm |
|
|
Toshiba |
Nyomtatási technológia
|
Közvetlen hő |
Portok
|
Ethernet, RS-232, Serial Port, USB |
Nyomtatási sebesség
|
127 mm/s |
Nyomtatási felbontás
|
203 DPI |
| Papír tekercs méretek |
127 mm |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D, CODE128, CODE39, MaxiCode, QR |
Termék állapot
|
Felújitott |
Szinek
|
Szürke |
Dell Latitude 7212
Elfogyott
| Tömeg | 1,62 kg |
|---|---|
| Méretek | 31,2 × 20,3 × 2,4 cm |
|
|
Dell |
|
|
Intel Core m5 6Y |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
|
Portok
|
4G, Bluetooth, GPS, HDMI, Kamera, MicroSD, NFC, RS232, Serial Port, Ujjlenyomatolvasó, USB 3, Wlan |
Kijelző méret
|
11.6” |
Kijelző tipusa
|
Gorilla Glass, HD, LCD, Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Használt termékek
DELL U2414H
Készleten
Dell OptiPlex 3030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 48,9 × 6,6 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
19.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
LED, Touchscreen, Wide |
|
|
Intel Core i5 4590S |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
4GB DDR3 |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
|
Portok
|
RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Szinek
|
Fekete |
FUJITSU B22W-6
Készleten
Kortek 27
Készleten
Dell Latitude Rugged 5414
Készleten
| Tömeg | 2,9 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,7 × 24,3 × 4,4 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® Core™ i7 6600U |
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
Háttérvilágítás, QWERTY |
Portok
|
4G, Bluetooth, Ujjlenyomatolvasó, Wi-Fi |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |


