Ipari Monitorok
Lenovo ThinkVision E1922S
Elfogyott
Novomatic 22″
Elfogyott
Dell E2216HV
Készleten
Samsung LH49QMHPLGC
Készleten
Monitor Novomatic 32″
Készleten
Új Termékek
NEC VT560
Készleten
Lenovo ThinkCentre
Készleten
| Tömeg | 1,32 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,5 × 18,2 × 17,9 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
AMD G7 E2-9000e 1.5GHz |
|
|
4 GB DDR4 |
|
|
|
|
|
AMD Radeon™ Gen 3 |
Portok
|
Ethernet, LAN port, Mic-in, USB, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Csomag tartalma
|
65W power adapter, Billentyűzet, Egér, Quick Start Guide, ThinkCentre M625q |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY |
Típus
|
ThinkCentre M625q Thin Client AMD E2 |
Giada PC67V
Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Méretek | 20 × 11,9 × 3,0 cm |
|
|
Giada |
|
|
Intel Core i5 7200U |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, Ethernet, HDMI, PCIe/PCI, RJ-45, RS232, Serial Port, USB, USB 3, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Operációs Rendszer
|
Operációs rendszer nélkül |
Szinek
|
Fekete |
Panasonic CFH2
Készleten
Használt termékek
Novomatic 24″
Készleten
Panasonic CF19
Készleten
| Tömeg | 2,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 27,1 × 21,6 × 4,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i5 3320M |
|
|
12 GB |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics |
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, TFT, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Bluetooth, Card SD/MMC, D-Sub, Display Port, RJ-45, USB A, VGA, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Advatech Poc W211
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
1.7GHz, Intel Core i7 4650U |
|
|
8 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
22” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Portok
|
Serial Port, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |
Dell OptiPlex 3030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 48,9 × 6,6 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
19.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
LED, Multi-Touch, Wide |
|
|
Intel Core i5 4590S |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
|
Portok
|
RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |


