Ipari Monitorok
LENOVO ThinkCenter
Készleten
Dell U2713H
Elfogyott
Samsung
Készleten
Duranmatic R19L300
Készleten
Monitor Novomatic 32″
Készleten
Új Termékek
Microsoft Surface PRO 5
Készleten
| Tömeg | 8,12 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,2 × 20,1 cm |
|
|
Microsoft Surface |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Szinek
|
Szürke |
|
|
Intel® Core™ i5 7300U |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Kijelző méret
|
12.3” |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Bluetooth, Camera, Display Port, MicroSD, Surface Connect, USB, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTZ |
Lenovo ThinkStation
Készleten
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 47 × 17,5 × 44 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
3.50 GHz, Intel Xeon Core 4 |
|
|
16GB DDR4 |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Videókártya
|
4 GB, GDDR5, Integrált, NVIDIA® Quadro K2200 |
Portok
|
Audio out, Display Port, DVI, LAN port, Mic-in, PS/2, RJ-45, Serial Port, USB |
Termék állapot
|
Felújitott |
Szinek
|
Fekete |
Használt termékek
Zebra TC75
Elfogyott
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 16,1 × 8,4 × 2,8 cm |
|
|
Honeywell |
|
|
1 GB |
Kijelző méret
|
4.7” |
Kijelző tipusa
|
LED |
Operációs Rendszer
|
Android |
Portok
|
3G, Bluetooth, GSM, LAN port, MicroSD, NFC, SIM Card, USB, Wi-Fi |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D |
Védelem
|
Gorilla® Glass 3, IP65/IP68 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Dell U2713H
Elfogyott
Panasonic CFXZ6
Készleten
| Tömeg | 1,18 kg |
|---|---|
| Méretek | 28,8 × 22,3 × 22 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 7300U |
|
|
8 GB |
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY |
Portok
|
4G, Bluetooth, HDMI, Kamera, LAN port, USB 3, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„B” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Panasonic CFH2
Készleten


