Ipari Monitorok
LG M4210L
Készleten
Samsung LH49QMHPLGC
Készleten
LG Flatron
Készleten
| Tömeg | 7,8 kg |
|---|---|
| Méretek | 35,5 × 73,9 × 44,1 cm |
|
|
LG |
Kijelző méret
|
32“ |
Képernyőfelbontás
|
|
Képarány
|
16:9 |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Full HD, IPS, LED |
Portok
|
AV, DVI-D, HDMI, RGB, RJ-45, RS-232 |
Hangszóró
|
Van |
Hangszóró teljesítménye
|
2x 10 W |
Típus
|
32WL30MS |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
HP E271I
Elfogyott
Monitor Novomatic 32″
Készleten
Új Termékek
Advatech Poc W211
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
1.7GHz, Intel Core i7 4650U |
|
|
8 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
22” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Portok
|
Serial Port, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |
Használt termékek
DELL Optiplex 9030
Készleten
| Tömeg | 6,5 kg |
|---|---|
| Méretek | 38,6 × 57,4 × 6,8 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
23” |
Kijelző tipusa
|
LCD |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
3.20 GHz, Intel Core i5 4690S |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
|
Portok
|
Display Port, HDMI, RJ-45, USB 3 |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fekete |
Sony VPL-CX5
Készleten
Elo ET2244L
Készleten
Dell Latitude Rugged Extreme 7424
Elfogyott
| Tömeg | 3,45 kg |
|---|---|
| Méretek | 59,3 × 35,2 × 25,5 cm |
|
|
Dell |
|
|
Intel Core i5-8350U |
|
|
16GB DDR4 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, Ethernet, HDMI, Kamera, Kártyaolvasó, RJ-45, SATA, Serial Port, SIM Card, USB 3, USB A, USB C, Wi-Fi |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, FHD, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |


