37–43 termék, összesen 43 db
Szűrés ár szerint
Márka szerint
Termék állapot
Laptop, notebook
Panasonic CF33
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
552.000 Ft
Cikkszám:
CF33MK1
| Tömeg | 2,54 kg |
|---|---|
| Méretek | 31,3 × 28,8 × 4,6 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i7 7600U |
|
|
16 GB DDR3 |
Kijelző méret
|
12 “ |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Portok
|
4G, Bluetooth, Kamera, LAN port, SIM Card, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D |
Panasonic CFD1
Értékelés: 0 / 5
Elfogyott
198.000 Ft
Cikkszám:
CFD1i56
| Tömeg | 2,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 27,1 × 21,6 × 4,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i5-6300U |
|
|
8GB DDR3 |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics |
Kijelző méret
|
13.3” |
Kijelző tipusa
|
IPS, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Bluetooth, RJ-45, USB 3, VGA, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Panasonic CFXZ6
Értékelés: 0 / 5
Készleten
121.000 Ft
Cikkszám:
PANCF20MK2-1
| Tömeg | 1,18 kg |
|---|---|
| Méretek | 28,8 × 22,3 × 22 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 7300U |
|
|
8 GB |
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY |
Portok
|
4G, Bluetooth, HDMI, Kamera, LAN port, USB 3, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„B” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Panasonic ToughBook CFMX4
Értékelés: 0 / 5
Készleten
132.000 Ft
Cikkszám:
CFMX42
| Tömeg | 1,4 kg |
|---|---|
| Méretek | 30,1 × 21 × 2,1 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel® Core™ i5 5300U |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző méret
|
12.5” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Bluetooth, HDMI, RJ-45, USB 3, Wi-Fi |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, UK |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |









