Ipari Monitorok
Lenovo Pro2820D 28″
Készleten
ELO ET1717L
Készleten
Lenovo ThinkVision LT2452P
Készleten
LG 27MB65PY-B
Készleten
Novomatic 22″
Készleten
Új Termékek
Lenovo ThinkCentre
Készleten
Lenovo ThinkCentre
Készleten
| Tömeg | 1,32 kg |
|---|---|
| Méretek | 34,5 × 18,2 × 17,9 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
AMD G7 E2-9000e 1.5GHz |
|
|
4 GB DDR4 |
|
|
|
|
|
AMD Radeon™ Gen 3 |
Portok
|
Ethernet, LAN port, Mic-in, USB, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Csomag tartalma
|
65W power adapter, Billentyűzet, Egér, Quick Start Guide, ThinkCentre M625q |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY |
Típus
|
ThinkCentre M625q Thin Client AMD E2 |
Használt termékek
Dell Latitude Rugged 5420
Készleten
| Tömeg | 2,22 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 44,4 cm |
|
|
Dell |
|
|
3.60 GHz, Intel Core i5-8350U |
|
|
16GB DDR4 |
|
|
|
|
|
Intel® UHD Graphics |
Portok
|
Audio jack, Ethernet, HDMI, Kamera, Kártyaolvasó, RJ-45, SATA, Serial Port, SIM Card, USB 3, USB A, USB C, Wi-Fi |
Kijelző méret
|
14” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, FHD, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 11 Home |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Advatech Poc W211
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 55 × 37 × 6,5 cm |
|
|
Advantech |
|
|
2,2 GHz, Intel Core i7 2655LE |
|
|
8 GB |
|
|
|
Kijelző méret
|
22” |
Kijelző tipusa
|
Full HD, Touchscreen |
Portok
|
Serial Port, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10/7 cm, VESA szabvány |
Szinek
|
Fehér |
Védelem
|
Antiszeptikus gyógyszeripar |
Panasonic CFD1
Elfogyott
| Tömeg | 2,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 27,1 × 21,6 × 4,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i5-6300U |
|
|
8GB DDR3 |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics |
Kijelző méret
|
13.3” |
Kijelző tipusa
|
IPS, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Bluetooth, RJ-45, USB 3, VGA, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Dell OptiPlex 3030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 48,9 × 6,6 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
19.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
LED, Touchscreen, Wide |
|
|
Intel Core i5 4590S |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
4GB DDR3 |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
|
Portok
|
RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Szinek
|
Fekete |


