Ipari Monitorok
NOVOMATIC 22″
Készleten
ELO ET2243L
Készleten
ELO TM 1968
Készleten
HP EliteDisplay E240
Elfogyott
Lenovo Pro2820D 28″
Készleten
Új Termékek
MSI PRO 16 7M
Készleten
| Tömeg | 6,49 kg |
|---|---|
| Méretek | 39,9 × 31,3 × 69,2 cm |
|
|
MSI |
|
|
Intel® Celeron® 3865U |
Kijelző méret
|
15.6” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, Touchscreen |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Portok
|
Bluetooth, Camera, D-Sub, PCIe/PCI, RJ-45, USB 3 |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Hangszóró
|
Van |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Fehér |
HP EliteDesk
Készleten
| Tömeg | 9,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 39,9 × 17 × 44,2 cm |
|
|
HP |
Típus
|
800 G1 SFF |
|
|
Intel Core i5 4570 |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Portok
|
Audio out, Display Port, RJ-45, Serial Port, USB, USB 3, VGA |
Operációs Rendszer
|
Operációs rendszer nélkül |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Fekete |
Használt termékek
Dell U2715H
Készleten
Panasonic CF19
Elfogyott
| Tömeg | 2,3 kg |
|---|---|
| Méretek | 27,1 × 21,6 × 4,9 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i5 3610ME |
|
|
12 GB |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
Intel® HD Graphics |
Kijelző méret
|
10.1” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, TFT, Touchscreen |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Bluetooth, Card SD/MMC, D-Sub, Display Port, RJ-45, USB A, VGA, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„B” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Novomatic 22″
Készleten
Atrust T180
Készleten
ASUS AIO A4110
Készleten
| Tömeg | 2,19 kg |
|---|---|
| Méretek | 37,7 × 28,5 × 24,7 cm |
|
|
Asus |
|
|
Intel Celeron 3160J |
|
|
8GB DDR3 |
|
|
|
Kijelző méret
|
15.6” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
HD, Touchscreen |
Portok
|
Smart Card, Stereo |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |


