Ipari Monitorok
HP E271I
Elfogyott
LENOVO ThinkCenter
Készleten
Novomatic 24″
Készleten
HP Omen X25F
Készleten
ELO ET2243L
Készleten
Új Termékek
Panasonic CF33
Elfogyott
| Tömeg | 2,54 kg |
|---|---|
| Méretek | 31,3 × 28,8 × 4,6 cm |
|
|
Panasonic |
|
|
Intel Core i7 7600U |
|
|
16 GB DDR3 |
Kijelző méret
|
12 “ |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
|
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Portok
|
4G, Bluetooth, Kamera, LAN port, SIM Card, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Vonalkód támogatás
|
1D, 2D |
HP ProDesk
Készleten
| Tömeg | 4,6 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,7 × 26,9 × 9,4 cm |
|
|
HP |
Típus
|
600 G3 SFF |
|
|
Intel Core i5 7500 |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, RJ-45, USB, USB 3, USB C, VGA |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Kategória Minősítés
|
„A” kategória: A termék technikailag és esztétikailag kifogástalan állapotban van |
Szinek
|
Szürke |
Lenovo Thinkcenter
Elfogyott
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Méretek | 56,3 × 25 × 52 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
Pentium Gold G5400T |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
|
Kijelző méret
|
23” |
Kijelző tipusa
|
Anti-Glare Display, LCD, LED, Wide |
Képernyőfelbontás
|
|
Portok
|
Display Port, HDMI, Mic-in, RJ-45, USB 3, USB C |
Tarto
|
10X10, VESA szabvány |
Termék állapot
|
Új |
Szinek
|
Fekete |
Lenovo H420
Készleten
Használt termékek
Panasonic CFH2
Készleten
Microsoft Surface PRO 5
Készleten
| Tömeg | 8,12 kg |
|---|---|
| Méretek | 29,2 × 20 × 8,5 cm |
|
|
Microsoft Surface |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
Intel Core i5-8350U |
Kijelző tipusa
|
Multi-Touch |
Kijelző méret
|
12.3” |
Képernyőfelbontás
|
|
|
|
8 GB |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Audio out, Bluetooth, Camera, Display Port, MicroSD, Surface Connect, USB 3, Wi-Fi |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Szinek
|
Szürke |
Smart UF65 Short Throw
Készleten


