Ipari Monitorok
ELO ET2243L
Készleten
Novomatic 27″
Készleten
Novomatic 12.1″
Készleten
NOVOMATIC 26″
Készleten
Novomatic 24″
Készleten
Új Termékek
Giada PC67V
Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Méretek | 20 × 11,9 × 3,0 cm |
|
|
Giada |
|
|
Intel Core i5 7200U |
|
|
8GB DDR4 |
|
|
Intel® HD Graphics 620 |
|
|
|
Portok
|
Audio jack, Display Port, Ethernet, HDMI, PCIe/PCI, RJ-45, RS232, Serial Port, USB, USB 3, USB C, Wi-Fi |
Termék állapot
|
Új |
Operációs Rendszer
|
Operációs rendszer nélkül |
Szinek
|
Fekete |
Használt termékek
Dell OptiPlex 3030
Készleten
| Tömeg | 6,33 kg |
|---|---|
| Méretek | 32,8 × 48,9 × 6,6 cm |
|
|
Dell |
Kijelző méret
|
19.5” |
Képernyőfelbontás
|
|
Kijelző tipusa
|
LED, Touchscreen, Wide |
|
|
Intel Core i5 4590S |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
4GB DDR3 |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
|
|
|
Portok
|
RJ-45, USB, USB 3, VGA |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
10X10, Nincs, VESA szabvány |
Szinek
|
Fekete |
Getac K120
Készleten
| Tömeg | 3,1 kg |
|---|---|
| Méretek | 34 × 30 × 4,7 cm |
|
|
Getac |
|
|
Intel® Core™ i5 8250U |
Kijelző tipusa
|
FHD, IPS, LCD, TFT, Touchscreen |
Kijelző méret
|
12.5” |
|
|
16GB DDR4 |
|
|
|
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 11 Home |
Termék állapot
|
„B” kategóriás, Használt |
Portok
|
Bluetooth, Card SD/MMC, GPS, HDMI, Kamera, LAN port, RJ-45, Serial Port, USB 3, VGA, Wi-Fi |
Billentyuzetkiosztas
|
QWERTY, US |
Szinek
|
Fekete |
Panasonic ToughBook FZG1 MK1
Készleten
Lenovo ThinkCentre
Készleten
| Tömeg | 12,7 kg |
|---|---|
| Méretek | 45,1 × 56,8 × 25,4 cm |
|
|
Lenovo |
|
|
3.9 GHz, Intel Core i7 |
|
|
4GB DDR3 |
|
|
Intel® HD Graphics |
|
|
|
Optikai meghajtó
|
DVD-RW |
Operációs Rendszer
|
Microsoft Windows 10 Pro |
Csomag tartalma
|
Billentyűzet, Egér |
Portok
|
Bluetooth, Ethernet, Kamera, Kártyaolvasó |
Hangszóró
|
Van |
Szinek
|
Fekete |
Kompatibilis termékek
|
VESA 100×100 |
Termék állapot
|
„A” kategóriás, Használt |
Tarto
|
Nincs |


